PopisNáplň práce:
- odpovědnost za zpracování plánů pro odběr vzorků v terénu (vod, odpadů, půd, sedimentů, rostlin) a jejich svozu do laboratoře na základě objednávek
- tvorba efektivní logistiky vzorkování (organizace a optimalizace práce v terénu)
- zpracování objednávek, zpětná vazba zákazníkovi
- samostatná činnost při odběrech vzorků v terénu
- činnosti vyplývající ze systému managementu akreditované laboratoře (řádné zpracování a vedení svěřené agendy na úseku vzorkování)

Vybraný uchazeč by měl splňovat tyto požadavky:
- SŠ vzdělání (chemického, přírodovědného směru výhodou)
- praxe vítána
- řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič)
- základní znalost práce na PC
- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, trpělivost
- pozitivně smýšlející, komunikativní osobnost orientovaná proklietsky - s ochotou reagovat a řešit požadavky zákazníků

Nabízíme:
- práci na HPP ve zkušeném kolektivu laboratoře s 25letou tradicí
- pravidelná školení v rámci systému managementu laboratoře
- pracovní oděvy a obuv
- zaměstnanecké výhody (zdravotní volno, příspěvek na mimopracovní aktivity, příspěvek na stravování a další)

Neváhejte a přidejte se k nám! Nástup možný ihned.
Vhodné i pro absolventy.

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis na e-mail hladikova@enviroeko.cz, případně na adresu firmy ENVIRO - EKOANALYTIKA, s.r.o., kontaktní osoba Ing. Bedřiška Hladíková, tel.: 777 573 508.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNad Kunšovcem 1405/2, 594 01 Velké Meziříčí Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-16

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-16T03:11:08

Společnost

ENVIRO - EKOANALYTIKA, s.r.o.
  • ENVIRO - EKOANALYTIKA, s.r.o.
  • Kontakt : Bedřiška Hladíková
  • Telefon : +420 777 573 508
  • E-mail : hladikova@enviroeko.cz
  • Adresa : Nad Kunšovcem 1405/2, 594 01 Velké Meziříčí

Klíčová slova

laboratoře

zpracování

managementu

systému

práce

příspěvek

vzorků

terénu

objednávek

rámci