PopisPracovní náplň:
- Poradenství v oblasti cestovního ruchu a dovolených.
- Prodej zájezdů a doplňkových služeb (cestovní pojištěni, fakultativní výlety,
parkovaní, certifikáty…atp.).
- Telefonická, emailová a osobni komunikace s klienty.
- Prace s interínim systémem, tvorba rezervaci, komunikace s cestovními
kancelářemi.
- Výdej zásilek
Pracovní doba:
- 1/2 září, říjen, listopad, prosinec, březen, duben, květen, 1/2 červen: pondělí - pátek
10:00 - 17:00
- 1/2 červen, červenec, srpen, 1/2 září: pondělí - pátek 9:00 - 17:30
Vysvětlivky viz 2. strana (nebo poslední strana). Zaškrtnutí platí křížkem i zatržením, oboje má ve formuláři stejný význam.
- leden, únor: pondělí - patek 9:00 - 17:00
Požadujeme:
- Minimálně SŠ/VŠ vzdělaní.
- Praxe v oblasti cestovního ruchu vítána.
- Základní znalost německého jazyka.
- Komunikativnost.
- Příjemný a slušný projev.
- Časovou flexibilitu.
- Samostatnost a odolnost vůči stresu.
- Aktivní práce s internetem a e-mailem.
Dlouhodobá spolupráce
KONTAKT: v případě zájmu se nejprve tel. informovat telefonicky nebo osobně zatím na adrese. Komenského 105, Strakonice. Na uvedené adrese není v současné době zaměstnavatel k dispozici. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěIveta Chlanová - pracoviště, Na Stráži 265, Strakonice I, 386 01 Strakonice 1 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-16T03:11:08

Společnost

Iveta Chlanová
  • Iveta Chlanová
  • Kontakt : Iveta Chlanová
  • Telefon : +420 736 282 494
  • E-mail : iveta.chlanova@invia.cz
  • Adresa : Iveta Chlanová - pracoviště, Na Stráži 265, Strakonice I, 386 01 Strakonice 1

Klíčová slova

pondělí

září

oblasti

cestovního

ruchu

adrese

červen

komunikace

jazyka

flexibilitu