PopisNáplň práce
Poskytování komplexní ošetřovatelské péče v nepřetržitém dvousměnném provozu (denní směna 06.00-18.00 hodin, noční směna 18.00-06.00hodin

Požadujeme:
- způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu dle zákona 96/2004 Sb.
- trestní bezúhonnost, komunikativnost, empatii
- empatii, flexibilitu, schopnost týmové práce
- znalost práce s PC (v programu)
- očkování proti hepatitidě typu "B"

Nabízíme:
Práce na plný i částečný úvazek, možnost stravování, vzdělávací kurzy, možnost přespání po službě (pouze do 31. 12. 2015). Nástup možný ihned. Plat dle státních platových tabulek - cca 16.760 Kč základní + nárůst o dosaženou praxi, po zkušební době osobní ohodnocení, 4 týdny dovolené, firemní akce.
Dotazník pro uchazeče a životopis zašlete na e-mail: petra.lovecka@mnisek.cz případně nás kontaktujte na tel: 318 591 381. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěSkalecké náměstí 500, 252 10 Mníšek pod Brdy Mzda minimálně37000 Kč Mzda maximálně54000 Kč Nastoupit od2019-05-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-16T03:11:08

Společnost

Domov pro seniory Pod Skalkou
  • Domov pro seniory Pod Skalkou
  • Kontakt : Jan Daniel
  • Telefon : +420 731 411 920,318 591 381
  • Adresa : Skalecké náměstí 500, 252 10 Mníšek pod Brdy

Klíčová slova

směna

možnost

dle

možný

cca

tabulek

platových

státních

plat

ihned