PopisKontakt e-mailem.

Náplň práce:
" práce v servisní dílně
" drobné dílenské opravy a servis firemních produktů
" příležitostná manipulace se zbožím ve skladu
" správa skladu náhradních dílů a jejich evidence
Požadujeme:
" manuální zručnost
" týmový přístup, flexivilitu, ochotu a zodpovědnost
" dobré komunikační schopnosti
" ŘP sk. B výhodou
" praxe na pozici servisní technik výhodou
" praxe s opravou elektropotřebičů výhodou (vyhláška 50 velikou výhodou)

Výhody: sleva na firemní výrobky Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBečovská 939, Uhříněves, 104 00 Praha 114 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-16

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-17T03:07:46

Společnost

HANSCRAFT, s.r.o.
  • HANSCRAFT, s.r.o.
  • Kontakt : Jiří Palivec
  • E-mail : jiri.palivec@hanscraft.com
  • Adresa : Bečovská 939, Uhříněves, 104 00 Praha 114

Klíčová slova

výhodou quot praxe

servisní

kontakt

opravou

zodpovědnost quot dobré

komunikační

schopnosti quot řp

pozici

technik

elektropotřebičů