Popisnáplň práce: mechanická práce - pneuservis (demontáž, montáž, vyvažování a mytí pneu) a obsluha zákazníků. Požadujeme: praxi v oboru autoservis/pneuservis vítána, manuální zručnost, znalost práce na PC, komunikační schopnosti, samostatnost, schopnost učit se novým věcem, řidičský průkaz sk. B, výpis z rejstříku trestů. Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: osobně, e-mailem nebo telefonicky v Pá-Pá od 9:00 do 15:00 hod.
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěC & S, s.r.o. - Lovosice, Terezínská, Terezínská 472/62, 410 02 Lovosice 2 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-05-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-17T03:07:46

Společnost

C & S, s.r.o.
  • C & S, s.r.o.
  • Kontakt : Petr Černohorský
  • Telefon : +420 416 535 030
  • E-mail : info@cas-lovosice.cz
  • Adresa : C & S, s.r.o. - Lovosice, Terezínská, Terezínská 472/62, 410 02 Lovosice 2

Klíčová slova

práce

náplň

schopnost

učit

novým

věcem

řidičský

průkaz

výpis

rejstříku