PopisC04 z:16/5/2019
Práce v nepřetržitém provozu 2-2-3.
Náplň práce:
- pracovníci technické kontroly v divizi povrchových úprav lakováním, provádění výstupní kontroly, identifikace a měření nalakovaných výrobků, evidence kontrolních záznamů, kontrola balení výrobků.
Požadujeme:
- výhodou zkušenosti v OTK
- spolehlivost.
Nabízíme:
- týden dovolené navíc, stravenky, výhodný mobilní tarif, vánoční balíčky, příspěvky na sportovní aktivity, příspěvky na děti, firemní akce i pro rodinné příslušníky, odborná školení, osobní ohodnocení, roční bonusy.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěLAKUM - KTL, a. s.*, Ostravská 384, Frýdlant, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-17T03:07:46

Společnost

LAKUM - KTL, a.s.
  • LAKUM - KTL, a.s.
  • Kontakt : Jana Fuksová
  • Telefon : +420 558 442 215
  • E-mail : fuksova@lakum.cz
  • Adresa : LAKUM - KTL, a. s.*, Ostravská 384, Frýdlant, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí

Klíčová slova

kontroly

příspěvky

c04z1652019 práce

sportovní

týden

dovolené

navíc

stravenky

výhodný

mobilní