PopisNástup možný IHNED.

Náplň práce:
úklid svěřeného úseku aerálu

Požadujeme:
dobrou pracovní morálku; spolehlivost; zodpovědnost

Nabízíme:
Příspěvek na stravu, příspěvek na dovolenou, vánoce a na osobní výročí

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - Mgr. Roman Machalík:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: machalik@mbdomus.cz;
- telefonicky (07,00 - 15,30hod.) na čísle 725 060 393;
- osobně na adrese: MB DOMUS SE, Družstevní č.p. 402, 753 01 Hranice 1

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMB DOMUS SE - pracoviště Hranice, Potštátská, Potštátská 613, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1 Mzda minimálně13500 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-17T03:07:46

Společnost

MB DOMUS SE
  • MB DOMUS SE
  • Kontakt : Roman Machalík
  • Telefon : +420 725 060 393
  • E-mail : machalik@mbdomus.cz
  • Adresa : MB DOMUS SE - pracoviště Hranice, Potštátská, Potštátská 613, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1

Klíčová slova

nástup

telefonicky

mgr

roman

machalík

zasláním

životopisu

machalikmbdomuscz

1530hod

kontaktní