PopisNástup možný IHNED.

Náplň práce.
výroba nábytku s CNC stroji na opracování laminované dřevotřísky. Seřizování a obsluha CNC strojů v nábytkářské výrobě, kontrola chodu stroje, kontrola výstupů z výroby, péče o svěřený stroj a řízení malého kolektivu zaměstnanců (cca 5).

Požadujeme:
vzdělání v oboru nábytkářství, seřizování strojů nebo jiných technických oborech, uživatelskou znalost práce na PC, znalost čtení výkresové dokumentace; samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, dobrou pracovní morálku a organizační a řídící schopnosti.

Nabízíme:
Příspěvky na stravu, příspěvky na dovolenou, vánoce a životní výročí, firemní akce, parkoviště zdarma v rámci areálu, další vzdělání v oboru

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - Mgr. Roman Machalík:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: machalik@mbdomus.cz;
- telefonicky (07,00 - 15,30hod.) na čísle 725 060 393;
- osobně na adrese: MB DOMUS SE, Družstevní č.p. 402, 753 01 Hranice 1

Místo výkonu práce: MB DOMUS SE; Potštátská č.p. 613, 753 01 Hranice 1

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěMB DOMUS SE - pracoviště Hranice, Potštátská, Potštátská 613, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-17T03:07:46

Společnost

MB DOMUS SE
  • MB DOMUS SE
  • Kontakt : Roman Machalík
  • Telefon : +420 725 060 393
  • E-mail : machalik@mbdomus.cz
  • Adresa : MB DOMUS SE - pracoviště Hranice, Potštátská, Potštátská 613, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1

Klíčová slova

strojů

kontrola

01hranice

cnc

domus

seřizování

práce

znalost

areálu

rámci