PopisVHODNÉ I PRO ABSOLVENTY, OZP
Požadujeme aktivní znalost jazyka - nejlépe kombinaci jazyků (znalost min 1 jazyka podmínkou - AJ, nebo NJ, nebo FR, nebo IT) .
Náplň práce: poskytování uživatelům technickou podporu osobně, telefonicky a elektronicky. Řešení dotazů a problémů týkajících se softwaru, hardwaru, sítí a databází.
Překlady manuál, chat, telefonická podpora.
Zaměstnanecké výhody: Mobilní telefon, pravidelné školení, flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova.
V případě zájmu zašlete životopis e-mailem, nebo nás kontaktujte telefonicky. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěVimovsem s.r.o. 001, Mírová 284/26, Dubí, 417 03 Pozorka Mzda minimálně16280 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-18T03:05:30

Společnost

vimovsem s.r.o.
  • vimovsem s.r.o.
  • Kontakt : Josef Beneš
  • Telefon : +420 777 667 211
  • E-mail : benes@stav-idea.cz
  • Adresa : Vimovsem s.r.o. 001, Mírová 284/26, Dubí, 417 03 Pozorka

Klíčová slova

znalost

jazyka

telefonicky

práce

vhodné

školení

chat

telefonická

podpora zaměstnanecké

výhody