PopisNástup možný IHNED.

Náplň práce:
komunikace s klienty, řešení požadavků; aktivní oslovení; telefonní kontakt s klienty; prodej produktů a služeb

Požadujeme:
znalost práce na PC; základní přehled o finančních službách

Nabízíme:
5 týdnů dovolené; 5 dní zdravotního volna; plně hrazené stravenky; cafeterie; příspěvek na penzijní připojištění; zvýhodněné bankovní produkty; karierní růst; propracovaný vzdělávací systém

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na adresu mopazderova@csas.cz
- telefonicky na čísle 703 481 597, paní Mgr. Monika Pazderová Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěČeská spořitelna, a.s. - oblastní pobočka Přerov, Palackého 2882/16, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-18T03:05:30

Společnost

Česká spořitelna, a.s.
  • Česká spořitelna, a.s.
  • Kontakt : Monika Pazderová
  • Telefon : +420 703 481 597
  • E-mail : mopazderova@csas.cz
  • Adresa : Česká spořitelna, a.s. - oblastní pobočka Přerov, Palackého 2882/16, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

klienty

nástup

vzdělávací

příspěvek

penzijní

připojištění

zvýhodněné

bankovní

produkty

karierní