PopisPrvní kontakt se zaměstnavatelem telefonicky nebo e-mailem.
Společnost ZETOR KOVÁRNA, s. r. o. přijme pracovníky na pozici Seřizovač TZ:
Požadujeme:
" pracovní nasazení, loajalita,
" předchozí zkušenosti z metalurgické výroby výhodou,
" chuť učit se novým věcem,
" zkušenost s tepelným zpracováním velkou výhodou
Náplň práce:
" Obsluha velínu tepelného zpracování
" Kontrola linek tepelného zpracování, evidence průběhu tepelného zpracování
" Nastavení a seřízení linek tepelného zpracování
" Zakládání materiálu do linek a vozových pecí
Nabízíme:
Dovolená navíc, stravenky, odměna za hospodářský výsledek, příspěvky na dovolenou, výhodné mobilní tarify (i pro rodinné příslušníky)

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěTrnkova 3060/111, Líšeň, 628 00 Brno 28 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-18T03:05:30

Společnost

ZETOR KOVÁRNA, s.r.o.
  • ZETOR KOVÁRNA, s.r.o.
  • Kontakt : Lenka Stratilíková
  • Telefon : +420 739 548 803
  • E-mail : lstratilikova@zetorkovarna.cz
  • Adresa : Trnkova 3060/111, Líšeň, 628 00 Brno 28

Klíčová slova

tepelného

linek

zaměstnaneckou

navíc

zpracování

evidence

průběhu

zpracování quot nastavení

seřízení

zpracování quot zakládání