PopisNástup dle dohody. Osobní kontakt po telefonické nebo emailové domluvě Ing. Kovaříková tel. 777 031 171 (volat v době Po-Pá 9:00-16:00 hod.), kovarikova@globalrecycling.cz.
Požadujeme:
- SAMOSTATNOST, ZODPOVĚDNOST
- pečlivost, spolehlivost
- čistý trestní rejstřík
- platný průkaz VZV výhodou
- zkušenosti s obsluhou manipulační techniky podmínkou
Náplň práce: nakládka, vykládka materiálu a pohyb materiálu.
Nabízíme: práci v ryze české společnosti, jistotu zaměstnání, příspěvek na obědy. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěGLOBAL RECYCLING a.s., Klenovice na Hané, Klenovice na Hané 292, 798 23 Klenovice na Hané Mzda minimálně19500 Kč Nastoupit od2019-06-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-18T03:05:30

Společnost

GLOBAL RECYCLING a.s.
  • GLOBAL RECYCLING a.s.
  • Kontakt : Zuzana Kovaříková
  • Telefon : +420 777 031 171
  • E-mail : kovarikova@globalrecycling.cz
  • Adresa : GLOBAL RECYCLING a.s., Klenovice na Hané, Klenovice na Hané 292, 798 23 Klenovice na Hané

Klíčová slova

nástup

vykládka

výhodou

zkušenosti

obsluhou

manipulační

techniky

podmínkou náplň

práce

nakládka