PopisKontakt: tel.: 734 291 058/8-16 hod. nebo e-mail: Korbelova@diakonie-praha.cz
Požadujeme:
VŠ, obor speciální pedagogika, sociální práce nebo psychologie (dle zákona č. 108/2006 sb.), dobré komunikační dovednosti, aktivní přístup k práci, zodpovědnost, schopnost samostatné práce i týmové spolupráce, organizační schopnosti, kladný a respektující vztah k cílové skupině služby, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
Nabízíme: práci na celý úvazek, flexibilní pracovní dobu, samostatnou a tvůrčí práci v zajímavém oboru, pracovní zázemí v dobře fungujícím týmu, různorodost pracovních činností, možnost dalšího vzdělávání, nástupní mzdu 25 5000,- Kč.
Náplň práce
provázení rodin s dítětem se zdravotním postižením v domácím prostředí rodiny, poskytování odborného poradenství v oborech, které souvisejí s problematikou postižení/ohrožení dítěte (posouzení současného vývoje dítěte a navrhování činností podporujících jeho rozvoj, výchovné poradenství), poskytování psychosociální podpory, prezentace služeb rané péče na veřejnosti.

Zaměst. výhody:
Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce, Týden dovolené navíc, stravenky
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěDIAKONIE ČCE - Machatého, Terénní služba- v rodinách klientů a na pracovišti: Machatého 683/10, 152 00 Praha Mzda minimálně25500 Kč Mzda maximálně27500 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-18T03:05:30

Společnost

DIAKONIE ČCE - středisko v Praze 5 - Stodůlkách
  • DIAKONIE ČCE - středisko v Praze 5 - Stodůlkách
  • Kontakt : Jiřina Korbelová
  • Telefon : +420 734 291 058
  • E-mail : Korbelova@diakonie-praha.cz
  • Adresa : DIAKONIE ČCE - Machatého, Terénní služba- v rodinách klientů a na pracovišti: Machatého 683/10, 152 00 Praha

Klíčová slova

práci

činností

práce

poradenství

poskytování

aktivní

dítěte

pracovní

práce provázení

rodiny