PopisPožadovaná profese: Pracovník/ce přímé obslužné péče
Pracovní náplň: Ošetřovatelská a obslužná péče o seniory s pohybovým a jiným postižením.
Vzdělání: Kurz pracovníka v sociálních službách,
podle zákona 108/2006 Sb. nebo absolvent SZŠ obor zdravotní asistent
Požadujeme: Výpis z trestního rejstříku, očkování proti žloutence typu B (možnost oočkování až po nástupu do zaměstnání).
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, osobní ohodnocení, měsíční prémie, příspěvky na obědy, poukázky v hodnotě 1800,- Kč/rok a pojištění DAS pro všechny zaměstnance. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěHorní Sloupnice 258, 565 53 Sloupnice Mzda minimálně12200 Kč Mzda maximálně17900 Kč Nastoupit od2017-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-18T03:05:30

Společnost

Domov pro seniory Sloupnice
  • Domov pro seniory Sloupnice
  • Kontakt : Kateřina Millichová
  • Telefon : +420 602 144 185
  • E-mail : vpp@ddsloupnice.cz
  • Adresa : Horní Sloupnice 258, 565 53 Sloupnice

Klíčová slova

požadovaná

ohodnocení

žloutence

typu

možnost

oočkování

nástupu

zaměstnání nabízíme

týdnů

dovolené