PopisMísto výkonu práce: Na Heleně 5004/2, Ostrava - Třebovice, 722 00.
1. kontakt: životopisy zasílejte na - trebovickymlyn@seznam.cz, kontaktní telefon 733 739 164 od 14. hod.

Rodinný hotel Třebovický mlýn hledá kandidáta/tku na pozici recepční na HPP. Pracovní doba krátký/dlouhý týden. (10:00- 22:00). Nástupní mzda 95 Kč/hod. (čistého). Nástup 1.6.2019.

Požadujeme: znalost angličtiny podmínkou, řidičský průkaz sk.B, výborné komunikační a organizační dovednosti, příjemný vzhled a vystupovaní.

Náplň práce: znalost PC, komunikace s klienty - osobní, telefonická, písemná. Aktivní komunikace na sociálních sítích, administrace spojená s ubytováním klientů, práce s rezervačním systémem a další úkony dle aktuálních potřeb hotelu.

Zamměstnanecké výhody: dobré platové podmínky, přátelský kolektiv, obědy pro zaměstnance, 13. plat

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTurnusové služby PracovištěNa Heleně 5004/2, Třebovice, 722 00 Ostrava 22 Mzda minimálně24000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-18T03:05:30

Společnost

RAPIDOIL HAKO s.r.o.
  • RAPIDOIL HAKO s.r.o.
  • Kontakt : Dagmar Petrová
  • Telefon : +420 733 739 164od14.hod.
  • E-mail : trebovickymlyn@seznam.cz
  • Adresa : Na Heleně 5004/2, Třebovice, 722 00 Ostrava 22

Klíčová slova

práce

komunikace

znalost

osobní

sítích

sociálních

aktivní

písemná

telefonická

místo