PopisPracoviště: Palackého 1114, Ostrava - Přívoz
1. kontakt: V případě zájmu nám zašlete svůj aktuální životopis na e-mail - personalni@libros.cz
Následně bude zájemcům sděleno místo a termín pohovoru. Vhodným uchazečům se ozveme v nejbližších dnech.

Společnost LIBROS OSTRAVA (divize dřevo) hledá schopného zaměstnance do vzorkové prodejny dveří a podlah.

Náplň práce:
- naskladňování a výdej zboží,
- komunikace s klienty při výdeji zboží,
- práce na PC (práce v interním systému firmy)
- práce s VZV,
- údržba skladových prostor.

Požadujeme:
- zkušenostmi v obdobné oblasti (sklad, prodej, sortiment dřevo),
- základní znalost práce na PC,
- osvědčení na VZV,
- zdravotní stav bez omezení.

Nabízíme:
- pracovní smlouvu na HPP,
- nástup možný ihned,
- zajímavé finanční ohodnocení a další firemní benefity. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPalackého 1114, Přívoz, 702 00 Ostrava 2 Mzda minimálně19000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-18T03:05:30

Společnost

Libor Václavík - LIBROS
  • Libor Václavík - LIBROS
  • Kontakt : Karla Kopecká
  • E-mail : personalni@libros.cz
  • Adresa : Palackého 1114, Přívoz, 702 00 Ostrava 2

Klíčová slova

práce

ostrava

zboží

vzv

zkušenostmi

sortiment

prodej

sklad

oblasti

obdobné