PopisSOCIÁLNÍ PRACOVNÍK - CE
Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání sociálního směru potřebné pro kvalifikaci sociálního pracovníka, praxe v oboru výhodou, znalost zákona č.108/2006 Sb. o soc. službách, znalost práce na PC, ochota vzdělávat se, schopnost týmové práce, čistý trestní rejstřík
Náplň práce:
- jednání se zájemcem o službu, metodické vedení pracovníků v přímé péči, garance kvality poskytovaných služeb, vyúčtování pobytů a vedení hotovostní pokladny, tvorba a aktualizace vnitřních předpisů, zpracování statistických údajů
- vlastní organizace náplně práce, přátelský kolektiv, rodinná atmosféra
Nabízíme: podporu dalšího vzdělávání, obědy (výběr z 3 jídel) za symbolických 10,- Kč/oběd, po 6-ti měsících příspěvek na dovolenou, volnočasové aktivity, zájmové kroužky dětí atd. až do výše 13.500,- Kč, 5 dní dovolené navíc, tj. celkem 25 dní, příjemné a přátelské prostředí, nově zreknstruovaný areál

Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDomov svatého Josefa v Žirči, Žireč 1, Dvůr Králové nad Labem, 544 04 Žireč Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-18T03:05:30

Společnost

Oblastní charita Červený Kostelec
  • Oblastní charita Červený Kostelec
  • Kontakt : Dagmar Flosová
  • Telefon : +420 491 610 605
  • E-mail : flosova@dsj-zirec.cz
  • Adresa : Domov svatého Josefa v Žirči, Žireč 1, Dvůr Králové nad Labem, 544 04 Žireč

Klíčová slova

práce

dní

znalost

sociálního

vedení

jídel

výběr

obědy

vzdělávání

dalšího