PopisKontakt e-mailem.

Požadujeme VŠ vzdělání přírodovědného nebo lékařského zaměření, práce na PC, nutná znalost Aj, vítána znalost dalších jazyků, AKK výhodou. Hlavní náplň činnosti: zabezpečuje provádění analýz v oboru buněčné a molekulární biologie a imunologie, pracuje s buněčnými tkáňovými a orgánovými kulturami, provádí kultivace a zpracování lidských buněk a tkání, práce s laboratorní technikou (analytické váhy, mikroskopie, spektrofotometrie, luminometrie, fluorimetrie). Podrobnosti viz. příloha. Termín nástupu 1. 6. 2019 nebo dle dohody s možností přechodu na pracovní poměr na dobu neurčitou. Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte na níže uvedenou adresu nebo e-mail.
Dodatková dovolená, stravenky, podnikové stravování, indispoziční volno, firemní školka

přírodovědní analytik/čka - diagnostik/čka

Hlavní náplň činnosti:

" zabezpečuje provádění analýz v oboru buněčné a molekulární biologie a imunologie
" pracuje s buněčnými tkáňovými a orgánovými kulturami
" podílí se na zavádění nových alternativních postupů a metod in vitro
" provádí kultivace a zpracování lidských buněk a tkání a další rutinní práce toxikologické laboratoře
" práce s laboratorní technikou (analytické váhy, mikroskopie, spektrofotometrie, luminometrie, fluorimetrie, PCR, průtokové cytometrie…)
Požadujeme:
" VŠ přírodovědného nebo lékařského zaměření
" práce na PC
" nutná znalost AJ, vítána znalost dalších jazyků
" AKK výhodou
Nabízíme:

- platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
- pružná pracovní doba
- příjemné pracovní prostředí
- příspěvek na stravování - závodní stravování
- dovolená v délce 5 týdnů
- indispoziční volno - 4 dny v kalendářním roce
- firemní školka

Termín nástupu do pracovního poměru: 1. 6. 2019, nebo dle dohody. s možností přechodu na pracovní poměrna dobu neurčitou

Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěStátní zdravotní ústav se sídlem v Praze - sídlo, Šrobárova 49/48, 100 00 Praha 10 - Vinohrady Mzda minimálně20720 Kč Mzda maximálně33780 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-18T03:05:30

Společnost

Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze
  • Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze
  • Kontakt : Kristina Kejlová
  • E-mail : kristina.kejlova@szu.cz
  • Adresa : Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze - sídlo, Šrobárova 49/48, 100 00 Praha 10 - Vinohrady

Klíčová slova

znalost

pracovní

práce

váhy

mikroskopie

kultivace

zpracování

lidských

buněk

tkání