PopisZamK
Pracoviště: Ostrava
Kontakt: osobně po předchozí domluvě každou středu od 9:30 do 12:00 hod. na adrese Kpt. Vajdy 3046/2, Ostrava, případně telefonicky na č. 597 221 268 každou středu od 9:30 do 12:00 hod. nebo e-mailem: zamestnaniboswell@seznam.cz

Náplň práce: samostatná příprava hotových a minutkových jídel mezinárodní kuchyně

Požadujeme: zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu a ochotu se dále vzdělávat

Zaměstnanecké výhody: MULTISPORT
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěBOSWELL GROUP a.s., Ostrava, Ostrava Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2019-01-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-04T02:41:16

Společnost

BOSWELL GROUP a.s.
  • BOSWELL GROUP a.s.
  • Kontakt : Iva Sychrová
  • Telefon : +420 597 221 268
  • E-mail : zamestnaniboswell@seznam.cz
  • Adresa : BOSWELL GROUP a.s., Ostrava, Ostrava

Klíčová slova

středu

každou

hod

zamk pracoviště

příprava

výhody

vzdělávatzaměstnanecké

ochotu

flexibilitu

spolehlivost