PopisJedná se o práci na HPP - pondělí až pátek

Požadujeme:
spolehlivost, zodpovědný přístup k práci, zkušenosti s úklidem

Náplň práce:
- úklid administrativních prostor a technologický úklid

Nabízíme:
- stabilní práci v silné mezinárodní společnosti
- příjemný pracovní kolektiv
- dotované stravování za 14,- kč

Telefonický kontakt: Po - Pá 8:00 - 15:00 hod. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTurnusové služby PracovištěISS Facility Services s.r.o. Kladno, Pracoviště LEGO PRODUCTION, Billundská 2757, Kročehlavy, 272 01 Kladno 1 Mzda minimálně13400 Kč Mzda maximálně17000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-18T03:05:30

Společnost

ISS Facility Services s.r.o.
  • ISS Facility Services s.r.o.
  • Kontakt : Timea Říhová
  • Telefon : +420 770 157 029
  • E-mail : timea.rihova@cz.issworld.com
  • Adresa : ISS Facility Services s.r.o. Kladno, Pracoviště LEGO PRODUCTION, Billundská 2757, Kročehlavy, 272 01 Kladno 1

Klíčová slova

práci

jedná

pá800

kontaktpo

kčtelefonický

stravování

dotované

kolektiv

pracovní

příjemný