PopisMísto výkonu práce: Truhlářova č.p. 526/16, Střekov, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň
místo výkonu práce: Dětský domov a Školní jídelna, Truhlářova 16, 400 03 Ústí nad Labem
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání se zaměřením na vychovatelství se speciální pedagogikou.
Vyžadujeme znalost práce na PC, flexibilitu, empatii, organizační schopnosti, kladný vztah k dětem, toleranci pro změnu, vítán řidičský průkaz.
Benefity: platové podmínky 27.300 - 31.520,-Kč, stravování, penzijní připojištění, pracovní oděvy. Nástup možný: ihned nebo dle dohody
Kontakt: emailem ddstrekov.red@volny.cz.
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTruhlářova 526/16, Střekov, 400 03 Ústí nad Labem 3 Mzda minimálně27300 Kč Mzda maximálně31520 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-18T03:05:30

Dětský domov a Školní jídelna, Ústí nad Labem, Truhlářova 16, příspěvková organizace
  • Dětský domov a Školní jídelna, Ústí nad Labem, Truhlářova 16, příspěvková organizace
  • Kontakt : Jana Křížová
  • Telefon : +420 475 531 771
  • E-mail : ddstrekov.red@volny.cz
  • Adresa : Truhlářova 526/16, Střekov, 400 03 Ústí nad Labem 3

Klíčová slova

práce

truhlářova

výkonu

ústí

místo

stravování

změnu

vítán

řidičský

průkazbenefity