Popis[] Místo výkonu práce:
Na Pěšině č.p. 330, Děčín IX-Bynov, 405 05 Děčín 5

Požadavky:
- požadujeme předložení životopisu.
- vyučení v oboru kuchař/kuchařka je výhodou.
- požadujeme minimálně 4 roky praxe (vaření), praxe ve školní jídelně výhodou.
- v případě vyučení v jiném oboru než je kuchař/kuchařka požadujeme minimálně 6 let praxe (vaření).

Pracovní náplň:
- výroba technologicky náročných teplých jídel, specialit studené kuchyně nebo samostatná výroba jídel v souladu se závaznými výživovými normami.

Pracovní doba:
- od 6:30 hod. do 15:00 hod. (0,5 hodiny přestávka na oběd)

Zaměstnanecké výhody:
Stravování ve ŠJ za sníženou cenu, čerpání výhod z FKSP, zvýhodněné SIM od mobilního operátora, v případě kvalitní práce možnost přiznání osobního příplatku a případné přiznání mimořádné odměny.

Kontaktní osoba: Zita Jetmarová, tel. 775 961 914, - případnou osobní schůzku si domluví zájemce s kontaktní osobou. Volat od pondělí do pátku, od 7:00 hod. do 13:00 hod. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZákladní škola a Mateřská škola Děčín IX, Na Pěšině 330, příspěvková organizace - 01 (sídlo), Na Pěšině 330, Děčín IX-Bynov, 405 05 Děčín 5 Mzda minimálně14230 Kč Mzda maximálně19160 Kč Nastoupit od2019-08-26

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-22T01:59:05

Základní škola a Mateřská škola Děčín IX, Na Pěšině 330, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Děčín IX, Na Pěšině 330, příspěvková organizace
  • Kontakt : Zita Jetmarová
  • Telefon : +420 775 861 914
  • Adresa : Základní škola a Mateřská škola Děčín IX, Na Pěšině 330, příspěvková organizace - 01 (sídlo), Na Pěšině 330, Děčín IX-Bynov, 405 05 Děčín 5

Klíčová slova

hod

praxe

požadujeme

případě

výroba

přiznání

jídel

minimálně

výhodou

kuchařkuchařka