PopisMísto výkonu práce Pardubice
Co vás čeká
Směny v pracovním režimu "krátký-dlouhý týden", příprava pokrmů z denního a stálého menu,
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Základní zkušenosti s přípravou pokrmů české a mezinárodní kuchyně, schopnost týmové spolupráce a spolehlivost, chuť učit se novým věcem
Co vám můžeme nabídnout
Nabízíme velmi přátelské a krásné pracovní prostředí, nadprůměrné finanční ohodnocení, možnost osobního a odborného rozvoje, dostatečný prostor pro případnou osobní kreativitu
Pracovní doba od 9:00 do 21:00
První kontakt telefonicky nebo e-mailem. Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostTurnusové služby PracovištěHolflor czech s.r.o. - provozovna Pardubice, Sukova třída 2876, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice 2 Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2017-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-01-31T10:32:22

Společnost

Holflor czech s.r.o.
  • Holflor czech s.r.o.
  • Kontakt : Miroslav Kůs
  • Telefon : +420 730 899 880
  • E-mail : mirek@holflor.cz
  • Adresa : Holflor czech s.r.o. - provozovna Pardubice, Sukova třída 2876, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice 2

Klíčová slova

pokrmů

místo

možnost

věcem co

můžeme

nabídnout nabízíme

velmi

přátelské

krásné

pracovní