PopisMísto výkonu práce:
Loukov č.p. 60
294 11 Loukov u Mnich.Hradiště

Prvotní kontakt: e-mail: m.churacek@vrabecavrabec.cz

Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné.

Náplň práce: tvorba nabídek/poptávek, vystavování zákaznických objednávek.
Požadujeme: SS vzdělání nejlépe ekonomického směru, samostatnost, organizační dovednosti, schopnost samostatného myšlení a rozvoje, znalost práce s PC.

Zaměstnanecké výhody: stravenky v hodnotě 110 Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem po zkušební době, dovolená 23 dnů, platový postup po 6 měsících a po 1 roce. Možnost studia angličtiny na náklady firmy. Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVRABEC a VRABEC s.r.o. - provozovna, Loukov 60, 294 11 Loukov u Mnich.Hradiště Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-05-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-21T01:59:14

Společnost

VRABEC a VRABEC s.r.o.
  • VRABEC a VRABEC s.r.o.
  • Kontakt : Miroslav Churáček
  • E-mail : m.churacek@vrabecavrabec.cz
  • Adresa : VRABEC a VRABEC s.r.o. - provozovna, Loukov 60, 294 11 Loukov u Mnich.Hradiště

Klíčová slova

práce

místo

zkušební

znalost

pczaměstnanecké

výhody

stravenky

hodnotě

kčden

plně