PopisPožadavky:
- vysoký důraz na manuální zručnost, výborné počty, zodpovědnost, samostatnost, logické myšlení
- pracovní morálku, ochotu učit se novým věcem
- zdravotní průkaz pro práci s potravinami, výborný zdravotní stav

Náplň práce:
.volné místo dělník (ce) v pekárenské výrobě - expedice - expedování pekařských výrobků
.směnný provoz - převážně noční směny od 19,00 hod
.vyučení v oboru a praxe NENÍ podmínkou, zaučíme

Způsob kontaktu: telefonicky nebo emailem.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěSEMAG spol. s r.o. - sídlo, Lidická 886/43, Šumbark, 736 01 Havířov 1 Mzda minimálně16500 Kč Mzda maximálně19000 Kč Nastoupit od2019-05-21

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-21T01:59:14

Společnost

SEMAG spol. s r.o.
  • SEMAG spol. s r.o.
  • Kontakt : Renáta Piprová
  • Telefon : +420 599 507 645,734 353 429
  • E-mail : prace@semag.cz
  • Adresa : SEMAG spol. s r.o. - sídlo, Lidická 886/43, Šumbark, 736 01 Havířov 1

Klíčová slova

zdravotní

požadavky

provoz

dělník

pekárenské

výrobě

expedice

expedování

pekařských

výrobků směnný