PopisMísto výkonu práce: Holoubkov 336
Náplň práce: jedná se o práci v nepřetržitém provozu, lisování skříní pro kabelové rozvody na jednoúčelových seřízených lisech. Výhodou je praxe v oboru, zájemce zaučíme.
Požadujeme: min. základní vzdělání
Nabízíme: platové ohodnocení od 25.000,- Kč/měs., dovolené navíc (25 dní), podnikové stravování (stravenky), rehabilitace a lékařka v objektu
Kontakt (Po - Pá - 6.30 - 15.00) telefonicky, e-mailem nebo osobně na pracovišti: vedoucí lisovny p. Radek Dvořák , tel.: 724 206 907, p. Hájková, 725 816 756, e-mail: info@dck.cz
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěDCK Holoubkov Bohemia, a.s., Holoubkov 336, 338 01 Holoubkov Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-21T01:59:14

Společnost

DCK Holoubkov Bohemia a.s.
  • DCK Holoubkov Bohemia a.s.
  • Kontakt : Radek Dvořák
  • Telefon : +420 724 206 907
  • E-mail : info@dck.cz
  • Adresa : DCK Holoubkov Bohemia, a.s., Holoubkov 336, 338 01 Holoubkov

Klíčová slova

práce

místo

telefonicky

dovolené

navíc

dní

podnikové

stravování

stravenky

rehabilitace