PopisPracoviště: Doloplazy č.p. 82. Zástup za ostatní zaměstnance v rozsahu, určeném starostou.
Náplň práce:
- provozní obsluha centrální čističky odpadních vod, dle provozní dokumentace ČOV
- správa a údržba veřejných prostranství, budov, zařízení a pozemků obce
- obsluha a údržba zahradní techniky a malotraktoru
- odchyt toulavých psů
- osobně zajišťuje odečty domovních vodoměrů
monitorování pozemků s ekologickou zátěží (skládky),
- údržba obecní techniky a dalšího technického vybavení obce
Rozsah odpovědnosti:
- každodenní povinnosti dle popisu práce
- hmotná zodpovědnost za svěřený materiál a veškeré technické prostředky obce
- pracovní doba 40 hod/týden
- pružná pracovní doba, dle sezónních prací
Odborné a osobní požadavky:
- zručnost, dovednost zvládnutí běžných údržbových prací na majetku obce
- cit pro zahradnické práce
- řidičský průkaz skupiny B
- pečlivost, důkladnost, systematičnost, odpovědnost a schopnost spolupráce
Výhody: příspěvek na stravné a sociální fond /od začátku/, po třech měsících osobní ohodnocení
Přihláška uchazeče musí obsahovat: jméno, příjmení, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana, telefonní kontakt, datum a podpis.
K přihlášce je nutno připojit tyto doklady: životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech (strukturovaný životopis) popř. další relevantní údaje o uchazeči, doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání
Lhůta, způsob a místo doručení přihlášek:
Přihlášku s přílohami, včetně telefonického kontaktu, zašlete POUZE poštou, emailem nebo osobně nejpozději do 31. 5. 2019.
Přihlášku označte heslem "Výběrové řízení - Správce ČOV".
Případné dotazy zodpoví starosta obce Mgr. Miroslav Bílek. Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDoloplazy 82, 783 56 Doloplazy Mzda minimálně14000 Kč Mzda maximálně21000 Kč Nastoupit od2019-06-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-21T01:59:14

Společnost

Obec Doloplazy
  • Obec Doloplazy
  • Kontakt : Miroslav Bílek
  • E-mail : ou@doloplazy.cz
  • Adresa : Doloplazy 82, 783 56 Doloplazy

Klíčová slova

dle

místo

údržba

práce

pobytu

doba

pracovní

osobní

obce

údaje