PopisARMÁDA SPÁSY V ČESKÉ REPUBLICE, z.s. Centrum sociálních služeb Josefa Korbela
Mlýnská 25, 602 00 Brno
hledá vhodného kandidáta na pozici pracovníka v sociálních službách pro nízkoprahové denní centrum a terénní programy
Požadujeme:
zralou osobnost, organizační a komunikační dovednosti, znalost základů práce na PC, čistý trestní rejstřík, respektování křesťanských principů práce Armády spásy, vzdělání v oboru (min. VOŠ), doložitelná praxe v pomáhajících organizacích na profesionální nebo dobrovolnické bázi výhodou.

Náplň práce:
podpora osob ohrožených sociálním vyloučením v rámci registrovaných sociálních služeb. Nízkoprahové denní centrum - úvazek 0,5 a Terénní programy - úvazek 0,5.

Pracoviště:
Centrum sociálních služeb Josefa Korbela, Mlýnská 316/25, Brno - Trnitá

Nástupní mzda:
17.700 Kč, benefity - stravenky dle počtu odpracovaných směn, 5 týdnů dovolené, po 12 měsících další příplatky dle jednotlivých kritérií.

Pracovní podmínky:
Pracovní smlouva na dobu určitou, úvazek 1,0; 40hod/týdně; jednosměnný provoz

Předpokládaný nástup:
01. 06. 2019 nebo dle dohody i dříve

Strukturovaný životopis zasílejte elektronicky na e-mail: jana_bercikova@armadaspasy.cz a v kopii i na ivan_borek@czh.salvationarmy.org.
Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení: 26.05.2019

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru, který proběhne ve II. pol. května 2019 v Centru sociálních služeb Josefa Korbela na Mlýnské 25.

Bližší informace o náplni práce poskytne koordinátorka sociálních pracovníků
Mgr. et Mgr. Jana Berčíková DiS. Dotazy prosíme e-mailem: jana_bercikova@armadaspasy.cz

Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěARMÁDA SPÁSY - Centrum sociálních služeb Josefa Korbela, Mlýnská 316/25, Trnitá, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně17700 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-21T01:59:14

Společnost

Armáda spásy v České republice, z.s.
  • Armáda spásy v České republice, z.s.
  • Kontakt : Mgr. et Mgr.Jana Berčíková DiS
  • E-mail : jana_bercikova@armadaspasy.cz
  • Adresa : ARMÁDA SPÁSY - Centrum sociálních služeb Josefa Korbela, Mlýnská 316/25, Trnitá, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

sociálních

služeb

úvazek

práce

dle

centrum

josefa

korbela

spásy

janabercikovaarmadaspasycz