PopisStrukturovaný životopis s motivačním dopisem zasílejte na e-mailovou adresu: prace@nssoud.cz, a to nejpozději do 26.5.2019.
Nejvyšší správní soud si vyhrazuje právo tuto lhůtu zkrátit nebo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. Osloveni budou pouze uchazeči, kteří splňují výše uvedené kvalifikační požadavky na danou pozici.
Nejvyšší správní soud hledá vhodného kandidáta/kandidátku na místo finanční/ho účetní/ho
Požadavky:
" středoškolské vzdělání s maturitou
" znalost podvojného účetnictví a výkaznictví (organizačních složek státu výhodou)
" znalost zákonů a jejich aplikace (vč. prováděcích předpisů):
o zákon č. 531/1991 Sb., o účetnictví, včetně ČÚS
o zákon č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole
o zákon č. 219/2000 Sb., o majetku ČR a jejím vystupování v právních vztazích
o zákon č. 218/2000 Sb., rozpočtová pravidla
" velmi dobrá znalost práce s PC (MS Word, Excel, internet)
" spolehlivost, schopnost systematické a samostatné práce, pečlivost
" ochota dále se vzdělávat
Náplň práce:
" provádění účetních operací v systému IRES
" úhrada závazků po provedené finanční kontrole
" předávání platebních příkazů bance, zaúčtování pokladních dokladů
" zpracování podkladů pro výkaznictví
" likvidace cestovních příkazů
" pravidelná kontrola správnosti zpracování účetních operací
" ukládání a archivace dokumentů a evidenčních pomůcek vzniklých z činnosti oddělení hlavního účetního
Nabízíme:
" Stabilní zázemí a příjemné pracovní prostředí
" Benefity (5 týdnů dovolené, 4 dny indispoziční volno, stravenky, příspěvky z FKSP, pružná pracovní doba, aj.)
" Nástup možný již od 1.6.2019
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, s výkonem práce v sídle Nejvyššího správního soudu na Moravském nám. 6, Brno.
Pracovní poměr se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce. Platové ohodnocení se řídí nařízením o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, 9. platová třída.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMoravské náměstí 611/6, Brno-město, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-21T01:59:14

Společnost

Nejvyšší správní soud
  • Nejvyšší správní soud
  • Kontakt : Jana Mgr. Humplíková
  • E-mail : prace@nssoud.cz
  • Adresa : Moravské náměstí 611/6, Brno-město, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

práce

pracovní

účetních

soud

účetnictví

finanční

řídí

poměr

správní

hlavního