Popis Požadavky:
vzdělání - výuční list technického směru,
odpovědnost, komunikativnost, spolehlivost, fyzická zdatnost,
práce na PC - Word, Excel, Internet,
řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Náplň práce:
provádění drobných řemeslných prací a oprav,
obsluha zařízení dodávek tepla,
údržba a úklid areálu pracoviště Kladno (sekání trávy, úprava dřevin, odklízení sněhu apod.),
řízení služebního motorového vozidla,
zajišťování převozu osob a materiálu, včetně nakládky a vykládky Nabízíme:
Plný úvazek
Smlouvu na dobu určitou s možným následným prodloužením.
Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a zápočtu odborné praxe.
5 týdnů dovolené + 2 sick days.
Stravenky.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěZdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem pracoviště - Kladno, Fr. Kloze 2316, 272 01 Kladno 1 Mzda minimálně19160 Kč Mzda maximálně19160 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-21T01:59:14

Společnost

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
  • Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
  • Kontakt : Kateřina Kuchyňová
  • Telefon : +420 482 411 655
  • E-mail : katerina.kuchynova@zuusti.cz
  • Adresa : Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem pracoviště - Kladno, Fr. Kloze 2316, 272 01 Kladno 1

Klíčová slova

požadavky vzdělání

určitou

sněhu

apod řízení

služebního

motorového

vozidla zajišťování

převozuosob

materiálu

včetně