PopisHledáme pracovníka do skladu (expedice), prodejny na:
Náplň práce:
* příjem zboží do skladu, kontrola dle dodacího listu
* uskladnění zboží
* příprava zboží k expedici
* vyřizování telefonátů
Požadujeme:
* ukončené základní vzdělání
* znalosti práce na PC
* MS office
* vhodné pro muže z důvodu hmotnosti zboží
* ochota pracovat a učit se novým věcem
* spolehlivost
* samostatnost
* zodpovědný a aktivní přístup
* příjemné vystupování
Nabízíme:
* perspektivní a stabilní zaměstnání na HPP
* motivující mzdové ohodnocení (17.000 Kč + prémie + stravenky)
* zaměstnanecké slevy na sortiment chovatelských potřeb
* pracovní doba od 8:00 do 16:30
* místo výkonu práce Žďár nad Sázavou
Zaměstnání na HPP. Smlouva na dobu určitou následně na dobu neurčitou. Nástup od 1.6.2019 nebo ihned.
První kontakt telefonicky 9,00 - 15,00 hod.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěANIMALEX, spol. s r.o. - prodejna, Havlíčkovo nám. 152/4, 591 01 Žďár nad Sázavou 1 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-21T01:59:14

Společnost

ANIMALEX, spol. s r.o.
  • ANIMALEX, spol. s r.o.
  • Kontakt : Radek Smrčka
  • Telefon : +420 776 842 959
  • E-mail : info@animalex.cz
  • Adresa : ANIMALEX, spol. s r.o. - prodejna, Havlíčkovo nám. 152/4, 591 01 Žďár nad Sázavou 1

Klíčová slova

zboží

práce

dobu

skladu

hpp

hledáme

sortiment

slevy

zaměstnanecké

stravenky