PopisC04 z:20/5/2019
Náplň práce:
- zpracování poptávek od zákazníků
- komunikace se zákazníky
- tvorba cenové nabídky v programu Excel - kalkulace
- komunikace s výrobou.
Požadavky:
- SŠ vzdělání technického nebo obchodního směru (možno i absolventi)
- schopnost orientace ve výkresech
- samostatnost, komunikativnost, ochotu učit se, pracovitost
- znalost práce na PC, praxi v oboru výhodou (ale ne podmínkou)
- základní znalost AJ.
Nabízíme:
- týden dovolené navíc, stravenky, výhodný mobilní tarif, vánoční balíčky, příspěvky na sportovní aktivity, příspěvky na děti, firemní akce i pro rodinné příslušníky
- odborná školení, osobní ohodnocení, roční bonusy.
Kontakt:
- telefonicky, osobně, e-mailem, uveden viz výše.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLAKUM - KTL, a. s.*, Ostravská 384, Frýdlant, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí Mzda minimálně18300 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-21T01:59:14

Společnost

LAKUM - KTL, a.s.
  • LAKUM - KTL, a.s.
  • Kontakt : Jana Fuksová
  • Telefon : +420 558 442 215
  • E-mail : fuksova@lakum.cz
  • Adresa : LAKUM - KTL, a. s.*, Ostravská 384, Frýdlant, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí

Klíčová slova

práce

znalost

komunikace

příspěvky

firemní

týden

dovolené

navíc

stravenky

výhodný