PopisNáplň práce:
úprava zboží k prodeji, komunikace se zákazníkem, přijímání objednávek zákazníků a jejich vyřizování, provádění inventury, vyřizování dotazů a stížností, práce na pokladních systémech.
Požadavky: počtářské schopnosti, umění jednat s lidmi, kultivované a příjemné vystupování, práce s PC, zájem o elektroniku, nářadí, časová flexibilita, zodpovědnost..
POZN: Zájemci se hlásí e-mailem: info@eurohity.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEUROHITY s.r.o. - ValKlob, Cyrilometodějská 1003, 766 01 Valašské Klobouky Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně18000 Kč Nastoupit od2019-05-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-21T01:59:14

Společnost

EUROHITY s.r.o.
  • EUROHITY s.r.o.
  • Kontakt : Michal Pekárek
  • Telefon : +420 776 012 400
  • E-mail : info@eurohity.cz
  • Adresa : EUROHITY s.r.o. - ValKlob, Cyrilometodějská 1003, 766 01 Valašské Klobouky

Klíčová slova

vyřizování

práce

elektroniku

lidmi

kultivované

příjemné

vystupování

zájem

náplň

umění