PopisPracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Pracovní doba od 7:30 do 16:00 hod.
Požadujeme: znalost práce na PC, spolehlivost, pracovitost Řidičský průkaz sk. B výhodou.
Náplň práce: prodej zboží truhlářského sortimentu.
Nabízíme firemní benefity.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 603283061 nebo e-mailem info@drevospektrum.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJaroslav Schneiberg - provozovna Rakovník, Lišanská 2760, Rakovník II, 269 01 Rakovník 1 Mzda minimálně100 Kč Mzda maximálně120 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-21T01:59:14

Společnost

Jaroslav Schneiberg
  • Jaroslav Schneiberg
  • Kontakt : Jana Bechyňová
  • Telefon : +420 603 283 061
  • E-mail : info@drevospektrum.cz
  • Adresa : Jaroslav Schneiberg - provozovna Rakovník, Lišanská 2760, Rakovník II, 269 01 Rakovník 1

Klíčová slova

pracovní

práce

výhodou náplň

emailem

tel

zaměstnavatelem

kontaktu

benefity způsob

firemní