PopisPRODAVAČ/KA- pracoviště Hořice
V případě zájmu kontaktujte pana Jana Majdu telefonicky: 731 698 989 nebo e-mailem: majda@musp.cz
Požadujeme: příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, potravinářský průkaz, základní znalost na PC, praxe v obchodě výhodou.
Nabízíme: přátelský kolektiv, dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti, možnost profesního růstu, vstupní zaškolení, nevyučené v oboru zaškolíme.
Náplň práce: příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením prodejny.
Zaměstnanecké výhody: stravenky 70,- Kč, bonusy.
Nástup možný ihned.
Pozice vhodná i pro absolventy. Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěZEMAN maso - uzeniny, a.s. - Hořice, Aloise Jilemnického 2138, 508 01 Hořice v Podkrkonoší Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-05-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-21T01:59:14

Společnost

ZEMAN maso - uzeniny, a.s.
  • ZEMAN maso - uzeniny, a.s.
  • Kontakt : Jan Majda
  • Telefon : +420 731 698 989
  • E-mail : majda@musp.cz
  • Adresa : ZEMAN maso - uzeniny, a.s. - Hořice, Aloise Jilemnického 2138, 508 01 Hořice v Podkrkonoší

Klíčová slova

zboží

prodavačka

prodej

profesního

růstu

vstupní

zaškolení

nevyučené

oboru