PopisMísto výkonu práce: Futurama Business Park, Sokolovská č.p. 685/136f, 186 00 Praha 8
Kontaktní osoba: Horká Eva, e-mail: hr@ataccama.com

UŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Požadavky:
- zkušenost s vývojem a implementací komplexních webových aplikací
- znalost anglického jazyka
- znalost ruského jazyka výhodou

Náplň práce: vývoj nové aplikace v týmu front-end developerů. Práce s technologiemi React, D3.js, Redux, Docker a další, prostor pro vlastní návrhy a iniciativu.

Zaměstnanecké výhody: Počítač, jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti, firemní akce, interní školení. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAtaccama Software, s.r.o. - Futurama Business Park, Sokolovská 685/136f, Karlín, 186 00 Praha 86 Mzda minimálně200000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-21T01:59:14

Společnost

Ataccama Software, s.r.o.
  • Ataccama Software, s.r.o.
  • Kontakt : Eva Horká
  • E-mail : hr@ataccama.com
  • Adresa : Ataccama Software, s.r.o. - Futurama Business Park, Sokolovská 685/136f, Karlín, 186 00 Praha 86

Klíčová slova

práce

znalost

místo

vlastní

týmu

frontend

developerů

technologiemi

react

d3js