PopisMísto výkonu práce zaměstnance: Technické pružiny Scherdel s.r.o. , Vysočany 54, 348 02 Bor u Tachova.
Smlouva na 1 rok, poté možnost na dobu neurčitou.
Způsob 1. kontaktu uchazeče se zaměstnavatelem: zaslání profesního životopisu na kontaktní email.
NÁPLŇ PRÁCE:
o Navážení materiálu do výroby a odvoz hotových výrobků do expedice
o Manipulace s technikou (ručně vedený elektrický vozík, paletový vozík)
o Jednoduchá související administrativa
OČEKÁVÁME:
o Manuální zručnost
o Schopnost týmové práce a komunikace
o Předchozí zkušenosti vítány
NABÍZÍME:
o uplatnění v dceřiné společnosti rodinného podniku SCHERDEL, který působí na trhu více než 125 let
o možnost profesního růstu
o závodní stravování
o příspěvek na dopravu
o vánoční a věrnostní prémie
o po 1 roce možnost smlouvy na dobu neurčitou
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěVysočany 54, 348 02 Bor u Tachova Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2019-05-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-21T01:59:14

Společnost

Technické pružiny SCHERDEL s.r.o.
  • Technické pružiny SCHERDEL s.r.o.
  • Kontakt : Jaroslava Melgerová
  • Telefon : +420 374 702 199
  • E-mail : jaroslava.melgerova@tps.scherdel.com
  • Adresa : Vysočany 54, 348 02 Bor u Tachova

Klíčová slova

možnost

scherdel

práce

dobu

profesního

místo

předchozí

dceřiné