PopisNáplň práce: balení výrobků a jejich příprava k expedici, přijímání a zadávání prodejních objednávek, zodpovědnost za sklad výrobků - čistota, úklid a dodržení skladového řádu
Požadavky: zodpovědnost, spolehlivost, dobré komunikační schopnosti, vyučení v technickém oboru výhodou
Výhody: prémie na Vánoce a dovolenou, stravenky, příspěvek na penz. pojištění, jistota práce v české
stabilní společnosti, velmi snadná dostupnost autobusem i vlakem, přátelský pracovní kolektiv
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěGENICZECH - M, spol. s r.o. - Zlín, Vavrečkova 5673, 760 01 Zlín 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-21T01:59:14

Společnost

GENICZECH - M, spol. s r.o.
  • GENICZECH - M, spol. s r.o.
  • Kontakt : Ing. Brodová Eva
  • E-mail : brodova@email.cz
  • Adresa : GENICZECH - M, spol. s r.o. - Zlín, Vavrečkova 5673, 760 01 Zlín 1

Klíčová slova

práce

výrobků

zodpovědnost

jistota

prémie

vánoce

dovolenou

stravenky

příspěvek

penz