Popispopis pracovní pozice:

-Tým střediska pracuje metodami case managementu a psychosociální rehabilitace, aby podpořil zotavení lidí s dlouhodobou duševní nemocí, jako je schizofrenie nebo afektivní poruchy

-Vedoucí střediska zodpovídá za vedení odborného týmu, kvalitu poskytování služeb uživatelům sociálních služeb a organizaci chodu celého
střediska

požadujeme:
-VŠ/VOŠ vzdělání v oborech zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost.

-Řidičský průkaz skupiny B

-Zodpovědnost a dobré komunikační dovednosti

-znalost práce s počítačem

Výhodou:

- zkušenosti z oblasti sociální práce

- Zkušenosti s vedením týmu

- Organizační schopnosti

- Schopnost samostatné práce a rozhodování

nabízíme:

-Zajímavou a smysluplnou práci

-Prostor pro tvořivost a seberealizaci

-Služební mobil, PC a notebook

-zaškolení a uvedení do organizace včetně akreditovaných kurzů

-Intenzivní metodické vedení, systém konzultací a externí supervize

-Pracovní dobu formou pružného pracovního týdne, 25 dnů dovolené v roce, sick days, administrativní práce z domu

Pokud Vás nabídka oslovila, zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis (co očekáváte od dané pozice a co můžete nabídnout) Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPéče o duševní zdraví - středisko Ústí nad Orlicí, Komenského 156, 562 01 Ústí nad Orlicí 1 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-20T18:22:39

Společnost

Péče o duševní zdraví, z.s.
  • Péče o duševní zdraví, z.s.
  • Kontakt : Martina Zahrajová
  • Telefon : +420 778 767 765
  • E-mail : martina.zahrajova@pdz.cz
  • Adresa : Péče o duševní zdraví - středisko Ústí nad Orlicí, Komenského 156, 562 01 Ústí nad Orlicí 1

Klíčová slova

sociální

práce

vedení

práci

služeb

týmu

zkušenosti

střediska

dopis

uvedení