Popismísto výkonu : Praha
kontakt prvotně e-mailem : Hochová Iva, e-mail: anisa@banhmiba.cz, reproint@centrum.cz

Požadavky: SŠ technického směru podmínkou, praxe ve správě budov a její údržbě vítána, organizační schopnosti podmínkou, samostatnost, loajálnost, komunikativnost, zodpovědnost za konanou práci, výpis RT, ŘP skup. B, zdravotní průkaz, hrubá mzda je závislá na osobním přístupu a zkušenostech

Pracovní náplň: komplexní zajištění údržby provozoven vč. provozu a údržby technických zařízení a služeb, koordinace oprav a příp. rekonstrukce objektu či zařízení, zajištění provozní dokumentace, kontrola a koordinace subdodávek, organizace zajištění služeb (mobily, internet, docházka), výběr zařízení, samostatné provedení malých oprav, pracovní doba dle domluvy
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBanh-mi-ba s.r.o. Praha, Praha Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-05-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-21T01:59:14

Společnost

banh-mi-ba s.r.o.
  • banh-mi-ba s.r.o.
  • Kontakt : Iva Hochová
  • E-mail : anisa@banhmiba.cz
  • Adresa : Banh-mi-ba s.r.o. Praha, Praha

Klíčová slova

zařízení

zajištění

údržby

služeb

koordinace

podmínkou

oprav

místo

provozní

komplexní