PopisPrvní kontakt se zaměstnavatelem e-mailem
Náplň práce:
" Evidence majetku
" Registr smluv
" Objednávky
" Rezervační systém
" Asistent/ka vedoucí
Požadavky:
" základy účetnictví a praxi v administrativě;
" znalost práce na PC (MS Office Outlook, Excel, Word);
" všeobecný přehled;
" komunikační schopnosti a ochotu učit se
" smysl pro kvalitní práci, svědomitý a zodpovědný přístup, morální bezúhonnost, samostatnost, flexibilita;
" znalost anglického jazyka výhodou
" ŘP sk. B výhodou
Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, stravenky Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěArcheologický ústav AV ČR, Brno, v. v. i., Čechyňská 363/19, Trnitá, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-21T01:59:14

Společnost

Archeologický ústav AV ČR, Brno, v.v.i.
  • Archeologický ústav AV ČR, Brno, v.v.i.
  • Kontakt : Info:
  • E-mail : sekretariat@arub.cz
  • Adresa : Archeologický ústav AV ČR, Brno, v. v. i., Čechyňská 363/19, Trnitá, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

kontakt

anglického

svědomitý

zodpovědný

přístup

morální

bezúhonnost

samostatnost

flexibilita quot znalost

jazyka