PopisZaměstnání na dobu určitou s možností prodloužení nebo na dobu neurčitou.
Možná domluva na výši úvazku.
Pracovní náplň: učitel/ka 2. stupně ZŠ s aprobací český jazyk, druhý předmět není rozhodující. Možnost vedení zájmových kroužků.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v pedagogickém oboru.
Nabízíme: stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost pronájmu školního domku.
V případě zájmu zašlete životopis, i když nemáte ukončené vzdělání (možnost jiné budoucí spolupráce).
První kontakt: tel.: 731450 725 , e-mail: reditel@zsebenese.cz.
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMírové nám. 1466, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek 1 Mzda minimálně28630 Kč Nastoupit od2019-08-26

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-22T01:59:05

Základní škola Edvarda Beneše a Mateřská škola Písek, Mírové nám. 1466
  • Základní škola Edvarda Beneše a Mateřská škola Písek, Mírové nám. 1466
  • Kontakt : Filip Rádr
  • E-mail : reditel@zsebenese.cz
  • Adresa : Mírové nám. 1466, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek 1

Klíčová slova

možnost

dobu

vzdělání

pedagogickém

oborunabízíme

stravování

příspěvek

penzijní

připojištění

pronájmu