PopisNÁPLŇ PRÁCE:
POŽADAVKY: spolehlivost, slušné jednání a ochotu zapojit se do našeho týmu
NABÍZÍME: možnost kratšího úvazku a flexibilní pracovní doby, pracovní smlouva na dobu určitou, v případě osvědčení možnost prodloužit na dobu neurčitou, příspěvek na obědy, penzijní připojištění, kulturní akce, masáže, plavání apod. 25 dnů dovolené, flexibilní pracovní doba
KONTAKT: telefonicky (8-16h), e-mailem (zaslat životopis) Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJavorník 61, 568 02 Svitavy 2 Mzda minimálně13950 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-21T01:59:14

Společnost

Základní škola a Mateřská škola Javorník, okres Svitavy
  • Základní škola a Mateřská škola Javorník, okres Svitavy
  • Kontakt : Jiří Konopáč
  • Telefon : +420 725 915 056
  • E-mail : skola.javornik@seznam.cz
  • Adresa : Javorník 61, 568 02 Svitavy 2

Klíčová slova

pracovní

flexibilní

dobu

možnost

náplň

penzijní

připojištění

kulturní

akce

masáže