PopisMísto výkonu práce:
- Obchodní 117, Čestlice

Prvotní kontakt:
- tel.: 272 190 124

Upřesňující údaje:
- nutností: NJ nebo Aj na komunikativní úrovni - používáte pravidelně, znalosti min na úrovni SŠ (výhodou obchodní vzdělání), dobrá znalost PC (Microsoft Office, Excel), potřeba na sobě neustále pracovat a v dané oblasti se zlepšovat, znalost SAP výhodou, zkušenosti na obdobné pozici
- náplň práce: 20 % prostor pro hledání novinek a zlepšování práce, 80 % činnosti pro Vás známé - zpracování objednávek (v systému SAP), zajištění logistiky, komunikace se závody, kooperace s ostatními kolegy, každodenní komunikace se zákazníky

Zamětnanecké výhody:
- příspěvek na stravování - 55% na stravenku o hodnotě 90,- Kč/den, 5 týdnů dovolené, 4 dispozitivní dny volna nad rámec dovolené, možnost vyplacení "Vánoční odměny" (13. plat), pružná pracovní doba, peněžitý dar k svatbě, peněžitý dar k narození dítěte, peněžitý dar za jubilea pracovní příslušnosti, možnost nákupu produktů REHAU se slevou, provozování vlastní kantýny, karta MultiSport (300,-Kč přispívá REHAU, 350,-Kč si hradí zaměstnanci).
Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěREHAU s.r.o. - sídlo Čestlice, Obchodní č.p. 117, Čestlice Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-07-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-21T01:59:14

Společnost

REHAU, s.r.o.
  • REHAU, s.r.o.
  • Kontakt : Hana Procházková
  • Telefon : +420 272 190 124
  • E-mail : hana.prochazkova@rehau.com
  • Adresa : REHAU s.r.o. - sídlo Čestlice, Obchodní č.p. 117, Čestlice

Klíčová slova

peněžitý

dar

úrovni

možnost

práce

znalost

výhodou

sap

rehau

pracovní