PopisPracovní náplň
" Čištění kanalizační stoky, práce ve ztížených hygienických podmínkách
" Údržba a odstraňování havárií na veřejné části stokové sítě
" Obsluha malého nákladního vozidla
" Obsluha drobné mechanizace
"Zajišťování činností dle požadavků od externích zákazníků v oblasti poskytovaných služeb
Nabízíme
" Jistotu a stabilitu silné společnosti
" Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
" Možnost dalšího profesního vzdělávání
" Dovolená nad rámec zákoníku práce
Požadujeme
" SOU s výučním listem
" Řidičský průkaz skupiny B
" Praxe v řízení nákladních vozidel výhodou
" Nutná dobrá fyzická zdatnost
" Zručnost při pohybu ve stísněném prostředí
Výhody:
Stravenky, dovolená nad rámec ZP, vzdělávací kurzy, příspěvek na životní a penzijní připojištění, zdravotní volno, preventivní lékařská péče a další dle kolektivní smlouvy
Kontakt: e-mailem Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSeveročeská servisní a.s. - Varnsdorf, 5. května 68, 407 47 Varnsdorf 1 Mzda minimálně19500 Kč Nastoupit od2019-05-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-22T01:59:05

Společnost

Severočeská servisní a.s.
  • Severočeská servisní a.s.
  • Kontakt : Kateřina Trojáčková
  • Telefon : +420 417 808 142
  • E-mail : katerina.trojackova@scvk.cz
  • Adresa : Severočeská servisní a.s. - Varnsdorf, 5. května 68, 407 47 Varnsdorf 1

Klíčová slova

dovolená

obsluha

dle

kolektivní

rámec

b quot

výhodou quot

vozidel

nákladních

řízení