PopisNáplň práce :
Obsluha v nově otevřené kavárně v NC OAZA. Příprava kávy, obsluha zákazníků, servírování dortů, míchání základních drinků.

Požadavky :
Min. střední s maturitou
Řidičský průkaz skupiny B - výhodou
100 % spolehlivost, čistý trestní rejstřík
Zodpovědné jednání, zkušenost v gastro oboru
Dobrá komunikace se zákazníky
Proaktivní přístup

Nabízíme :
Nástup ihned
Práci na dohodu o provedení práce nebo na hlavní pracovní poměr
Zaměstnanecké výhody
Dobré mzdové ohodnocení
Přátelský kolektiv mladých lidí

Své životopisy zasílejte, prosím, na: david.fechtner@p2dsys.cz
nebo volejte na č.tel. 603 869 118

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěP2D System Servis s.r.o., pracoviště, NC OÁZA, Arménská 3277, Kročehlavy, 272 01 Kladno 1 Mzda minimálně100 Kč Nastoupit od2019-05-21

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-22T01:59:05

Společnost

P2D System Servis s.r.o.
  • P2D System Servis s.r.o.
  • Kontakt : David Fechtner
  • E-mail : manager@dreamfitness.cz
  • Adresa : P2D System Servis s.r.o., pracoviště, NC OÁZA, Arménská 3277, Kročehlavy, 272 01 Kladno 1

Klíčová slova

práce

obsluha

náplň

pracovní

oboru dobrá

komunikace

zákazníkyproaktivní

přístupnabízíme

nástup

ihned práci