PopisSpolečnost: UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o.
Název pracovní pozice BRIGÁDA - Manipulant expedice
Místo výkonu práce: Partyzánská 603/43, Liberec
Útvar/oddělení: Logistika, oddělení Expedice

Kdo jsme:
Světový lídr ve výrobě jedinečných technologických zařízení pro polovodičový průmysl.
Zakázková výroba plastových komponentů.

Co nabízíme:
Brigádu na DPP nebo DPČ.
Mzda 117,- Kč/hod.
Směnnost krátký/dlouhý týden,6:00-18:00,pouze denní směny.
Možnost dlouhodobé spolupráce.
Příjemná pracovní atmosféra v mladém kolektivu.
Práce v čistém prostředí.

Pracovní náplň Manipulanta expedice:
Čištění a balení vyráběných dílů.
Práce s přenosným terminálem. Mění umístění dílů a přepravních regálů.
Příprava dílů k převozu. Nakládky a vykládky přepravovaných dílů a regálů.
Zajišťuje svoz dílů od kooperace. Přepravuje díly mezi halami.

Kvalifikační předpoklady pro nástup:
Vzdělání: vyučen, SŠ.
Odborná praxe: zkušenosti z oboru logistiky, manipulace, skladování, přepravy výhodou.
Ostatní znalosti: řidičské oprávnění skupiny B (praxe s řízením dodávky výhodou), oprávnění k řízení VZV výhodou, fyzická zdatnost.
IT dovednosti: práce s přenosným terminálem.
Osobnostní předpoklady: aktivní zájem učit se nové věci, schopnost práce v týmu, slušné a korektní vystupování.

Možnost nástupu: ihned. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěUCT Fluid Delivery Solutions s.r.o.-002, Partyzánská 601/37, Liberec XI-Růžodol I, 460 01 Liberec 1 Mzda minimálně19656 Kč Nastoupit od2019-05-21

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-21T14:28:14

Společnost

UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o.
  • UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o.
  • Kontakt : Zuzana Novotná
  • E-mail : znovotna@uct.com
  • Adresa : UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o.-002, Partyzánská 601/37, Liberec XI-Růžodol I, 460 01 Liberec 1

Klíčová slova

dílů

práce

předpoklady

přenosným

oprávnění

pracovní

praxe

výhodou

společnost

logistiky