Popispožadavky: SŠ vzdělání s maturitou, praxe na pozici mzdová účetní 2 - 5 let, bezúhonnost, detailní znalost mzdové problematicky včetně odpovídající znalosti zákonů a legislativních předpisů, znalost práce na PC (MS Office), zodpovědnost, aktivní přístup k práci, ochota učit se novým věcem, pečlivost, samostatnost, výhodou znalost programu Helios Orange
náplň práce: kompletní vedení mzdové agendy společnosti s cca 350 zaměstnanci, exekuce a insolvence zaměstnanců, komunikace se státními institucemi, roční zúčtování daně z příjmu, zpracování statistik a reportů.
nabízíme: zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, příspěvek na stravování, práce na hlavní pracovní poměr, profesní rozvoj, možnost dalšího vzdělávání.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky (387 201 152, 773 742 379).nebo emailem (personal@pco.cz). Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVrbenská 197/23, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-05-21

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-22T01:59:05

Společnost

PCO - hlídací služba, s.r.o.
  • PCO - hlídací služba, s.r.o.
  • Kontakt : Roubalová, Hajná
  • Telefon : +420 387 201 152,773 742 379
  • E-mail : personal@pco.cz
  • Adresa : Vrbenská 197/23, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

práce

znalost

mzdové

společnosti

telefonicky

daně

stabilní

zázemí

reportů nabízíme

statistik