PopisPracovní náplň:
• tvorba cenových nabídek
• příjem objednávek a jejich zpracování v IS K2
• telefonické a osobní jednání se zákazníky
• aktivní poradenství a předávání informací partnerským firmám

Požadujeme:
• SŠ s technickým zaměřením
• práci na PC (znalost Word, Excel, Outlook)
• komunikační dovednosti, zákaznický přístup
• spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilita

Nabízíme:
• práci na HPP
• odměny odpovídající výsledkům obchodního oddělení
• zázemí silné a stabilní společnosti
• zajímavou a zodpovědnou práci
• technické a obchodní zaškolení
Životopisy zasílejte na email: volnamista@trido.cz

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNa Brankách 2290/3, 678 01 Blansko 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-21T17:34:47

Společnost

TRIDO, s.r.o.
  • TRIDO, s.r.o.
  • Kontakt : Martin Krátký
  • Telefon : +420 516 527 211
  • E-mail : volnamista@trido.cz
  • Adresa : Na Brankách 2290/3, 678 01 Blansko 1

Klíčová slova

práci

pracovní

obchodního

přístup

spolehlivost

zodpovědnost

samostatnost

flexibilitanabízíme

hpp

odměny