PopisMísto výkonu práce:Panská č.p. 1700/23, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň: Provádí mechanické mytí, strojové čištění a leštění podlah, čištění osvětlovacích těles, mechanické klepání koberců, čištění, úklid a dezinfekci klozetů. Provádí čištění oken (i zdvihových) včetně jednoduchých ventilací, zrcadel, přepážek nebo stěn s olejovým nátěrem, dlaždicemi.
Požadujeme: základní vzdělání , orientaci na kvalitu práce/pečlivost a přesnost, spolehlivost, samostatnost, a fyzickou zdatnost.
Nabízíme: pracovní doba bude rozvržena nerovnoměrně s 12 hodinovou délkou pracovní směny, dovolenou navíc, zvláštní prémie.
Kontakt: zasílt životopisy do 30.06.2019 Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPanská č.p. 1700/23, 400 01 Ústí n. L. 1 Mzda minimálně15100 Kč Mzda maximálně17600 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-22T01:59:05

Společnost

Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace
  • Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace
  • Kontakt : Oldřich Svoboda
  • Telefon : +420 475 207 649
  • E-mail : oldrich.svoboda@msul.cz
  • Adresa : Panská č.p. 1700/23, 400 01 Ústí n. L. 1

Klíčová slova

čištění

provádí

pracovní

mechanické

místo

základní

vzdělání

orientaci

kvalitu

prácepečlivost